Káva Abruzzo dobíja Čínu – Universal Caffé na výstave Hotelex

Káva Abruzzo si na výstave Hotelex v Šanghaji, ktorá sa konala 29.marca, svojou chuťou a kvalitou podmanila Čínu. Je to veľký úspech pre značku Abruzzo, ktorá bola odprezentovaná na veľtrhu v stánku dovozcov do Čínskej republiky: Tisíce ľudí a profesionálnych nákupcov navštívili stánok Universal Caffé so žiadosťou o informácie o kávových zmesiach a degustáciu rôznych výrobkov.
„Káva Abruzzo – hovorí obchodný riaditeľ Universal Caffé, Paul Del Rosario – bola na veľtrhu skutočnou hviezdou. Tisíce prevádzkovateľov mali záujem ochutnať ‘made in Italy’. Je potešujúce, že na výstave Hotelex, jednom z najdôležitejších  podujatí vo svete venovanému hotelovému priemyslu a sektoru stravovania, sa potvrdila dôležitosť a rola akú káva začína nadobúdať v Číne, ba čo viac, v celej Ázii. Napriek miestnym tradíciám a zvyklostiam návštevníci svojou masívnou prítomnosťou potvrdzujú boom v sektore kávy.
Na výstave Hotelex bolo prítomných viac ako 2 000 medzinárodných vystavovateľov, 5 000 odberateľov, okolo 100 000 odborných návštevníkov a viac ako 500 skupín zastupujúcich 5-hviezdičkové hotely. V rámci veľtrhu boli taktiež zorganizované majstrovstvá sveta baristov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *