Pre firmy a HORECA

Ponúkame komplexné kávové služby pre firmy, ktoré chcú poskytovať kvalitnú kávu svojim zamestnancom a návštevám ako aj pre HORECA segment.

ZAVOLAJTE NÁM A VYSVETLÍME AKO SLUŽBA FUNGUJE:

+421 918 877 579

Sme pripravení vám poradiť a pomôcť pri výbere kávovaru, resp. zabezpečiť prenájom kávovaru a taktiež vám ponúkame zdarma ochutnávku kávy, nech si vyberiete blend, ktorý zachutí najširšiemu spektru konzumentov.

Sme pripravení poradiť pri kompletnej realizácii kávových služieb. U nás máte možnosť získať zaručene kvalitný kávovar a to od jednoduchého kapsulového cez automatický či pákový, až po veľký automat na mince alebo karty. Náš servis zahŕňa aj inštaláciu strojov, nastavenie, zaškolenie obsluhy, konzultácie v prípade poruchy, alebo jej odstránenie.

To isté, čo platí pre prípravu, platí i pre podávanie kávy. Preto odberateľom ponúkame šálky z hrubého talianskeho porcelánu, ktorý dobre drží teplo a teda predlžuje možnosť vychutnať si tú pravú chuť kávy. Samozrejme, pri relevantnom odbere kávy je pre Vás toto príslušenstvo k dispozícii zdarma. Rovnaké podmienky platia aj pre dodávky bieleho a hnedého cukru, karamelových keksíkov, servítok, medu do kávy, coffee-to-go pohárov, mlieka a ďalšieho príslušenstva. Máme vlastné skladové priestory a tak sme tovar schopní doručiť do druhého pracovného dňa v rámci SR. V rámci Bratislavy aj v ten istý pracovný deň.

Neváhajte sa opýtať a my Vám radi pomôžeme pri výbere príslušenstva pre Váš konkrétny prípad. Našou filozofiou je vybudovať si dlhoročné korektné vzťahy a preto je pre nás dôležitý každý zákazník, od najmenších až po sieťových klientov.